GYMNASTIKBÄNKAR, 1 par, 1900-tal.

2208375. GYMNASTIKBÄNKAR, 1 par, 1900-tal.

Furu. Längd ca 200 cm. Höjd ca 32 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 431