MAN RAY. Färgserigrafi.

MAN RAY. Färgserigrafi.
2208079. MAN RAY. Färgserigrafi.

Metronoom. Signerad och numrerad 51/100 ex
Synlig yta 56x45 cm.

Något gulnad. Mindre kantveck.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!

Synlig yta 56x45 cm.

Tema

Antal besök: 1 114