TAKLYKTOR, ett par, 1900/2000-tal.

220742. TAKLYKTOR, ett par, 1900/2000-tal.

Facettslipade glas. Höjd (exkl. kedja) ca 26 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 602