KLIPPA KRISTALL LAMPOR OCH NYANSER.

2207394. KLIPPA KRISTALL LAMPOR OCH NYANSER.

BORDSLAMPOR och nyanser, ett par, imponerande kristall och förgylld mässing, H. 80cm.

Vissa skador på lampskärm med kan ses på bilderna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 329