SYMASKIN, Bernina Record 730, 1960-tal.

2207311. SYMASKIN, Bernina Record 730, 1960-tal.

Symaskin Bernina Record 730 i väska.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 6 082