BERTIL OLSSON. Träsnitt.

BERTIL OLSSON. Träsnitt.
2207252. BERTIL OLSSON. Träsnitt.

Landskap. Signerad och numrerad 196/550 ex
20x12,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x12,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 446