YARI, japansk, med hadome, mumei.

2207122. YARI, japansk, med hadome, mumei.

Total längd ca 208 cm

PROVENIENS: Ediinska vapensamlingen Markaryd.

Slitage.

Tema

Vårens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 208 cm

Slitage.

Tema

Vårens vapenauktion

Antal besök: 1 006