SERVERINGSBORD/SERVERINGSVAGN, 1940-tal.

2206880. SERVERINGSBORD/SERVERINGSVAGN, 1940-tal.

Skiva med kakelplattor med målat motiv av blåmes på blommande äppelträdkvist. På trissor. Längd 83, bredd 51, höjd 60 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 649