VÄGGLAMPA, kupa i glas och fäste i trä, Luxus, 1900-talets andra hälft.

220684. VÄGGLAMPA, kupa i glas och fäste i trä, Luxus, 1900-talets andra hälft.

Fästets höjd ca 24 cm, kupans höjd ca 18 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 060