FIGURINER, 2 st, porslin, trol. Tyskland, 1900-tal.

220661. FIGURINER, 2 st, porslin, trol. Tyskland, 1900-tal.

Höjd ca 16,5 cm.

Obetydligt slitage, varav en med skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16,5 cm.

Antal besök: 535