SPEGEL, 1900-talets senare hälft.

22064. SPEGEL, 1900-talets senare hälft.

101 x 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

101 x 61 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 536