WINDSORSTOLAR, 1 par, England, 18-1900-tal.

220625. WINDSORSTOLAR, 1 par, England, 18-1900-tal.

1 Par Windsorstolar, ek, 18-1900-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 151