KARL VILHELM ANSTENSEN. Olja på duk, signerad och daterad 53.

220613. KARL VILHELM ANSTENSEN. Olja på duk, signerad och daterad 53.

ca 60 x 50 cm.

Något fläckad.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 60 x 50 cm.

Något fläckad.

Antal besök: 1 934