ARDY STRÜWER. Vas, Johansfors, signerad.

2205759. ARDY STRÜWER. Vas, Johansfors, signerad.

Höjd 27 cm.
Stämpelsignerad "Ardy".

Smärre bruksslitage.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.
Stämpelsignerad "Ardy".

Smärre bruksslitage.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besök: 774