BORD, 1950-tal.

BORD, 1950-tal.
2205481. BORD, 1950-tal.

Korg, metall och bambu. Längd ca. 86, bredd 45 cm.

Bruksslitage. Omonterat. Bild på likadant bord monterat.

Gör en kostnadsfri värdering!
2205481. BORD, 1950-tal.

Antal besök: 300