VINCENT HOOPER. Landskap med sjö.

2205380. VINCENT HOOPER. Landskap med sjö.

Akvarell på papper.
Signerad och daterad 1927
23,5 x 33,5 cm.

I gott skick. Träram. Det har inte undersökts utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper.
Signerad och daterad 1927
23,5 x 33,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 244