NAGINATA, japansk, mei, shinshinto.

2205342. NAGINATA, japansk, mei, shinshinto.

Nagasa ca 53 cm, total längd 228 cm

PROVENIENS: Ediinska vapensamlingen Markaryd.

Slitage.

Tema

Vårens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Tema

Vårens vapenauktion

Antal besök: 967