VERKTYGSVAGN, Mannesmann M 28260.

2205161. VERKTYGSVAGN, Mannesmann M 28260.

51x28x103 CM.

Bruksslitage.några bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

51x28x103 CM.

Bruksslitage.några bucklor.

Antal besök: 1 340