BOK, "Kongl. Maj:ts och Rikets Swea Hof-Rätts Protocoller uti undersökningsmålet, angående förrädiska stämplingar, hwarföre åtskillige personer tiltalte och häcktade blifwit", A.J. Nordström, Stockholm 1794.

220479. BOK, "Kongl. Maj:ts och Rikets Swea Hof-Rätts Protocoller uti undersökningsmålet, angående förrädiska stämplingar, hwarföre åtskillige personer tiltalte och häcktade blifwit", A.J. Nordström, Stockholm 1794.

Ca 21,5 x 18 cm.

Slitage. fläckar, gulnad, veck. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 21,5 x 18 cm.

Antal besök: 1 098