GÅSLEVERSKÅL med KNIV och FLASKÖPPNARE, 1900-tal.

220431. GÅSLEVERSKÅL med KNIV och FLASKÖPPNARE, 1900-tal.

Flasköppnare, metall.
Skål, kniv, nysilver och glas.
Höjd ca. 7,5-8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flasköppnare, metall.
Höjd ca. 7,5-8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 829