GOLVLAMPOR, 2 st, Bland annat Aneta, 1970/80-tal.

22041. GOLVLAMPOR, 2 st, Bland annat Aneta, 1970/80-tal.

Röd golvlampa med en skärm, Aneta, höj och sänkbar, höjd ca 140 cm.
Golvlampa med två ljuspunkter, höjd och sänkbar, höjd ca 130 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 279