Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJER, 1 par, björk med vinröd plyschklädsel.
220368. FÅTÖLJER, 1 par, björk med vinröd plyschklädsel.
1930/1940-tal.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1930/1940-tal.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
511