Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ULLA-BRITTA EMITSLÖF-DEJMO. "Citroner", olja på pannå, signerad-49.
220346. ULLA-BRITTA EMITSLÖF-DEJMO. "Citroner", olja på pannå, signerad-49.
26 x 37 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 37 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 808