OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Textilier, signerad Rut Nilson och RN.

220323. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Textilier, signerad Rut Nilson och RN.

Limmade textilbitar.
"Hippies", daterad 1971, ca 34x29 cm.
"Vebrödsbröderna", daterad 1964 ca. 35x51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limmade textilbitar.

Antal besök: 1 051