1800-TALETS SILVER SPEGEL.

1800-TALETS SILVER SPEGEL.
2202934. 1800-TALETS SILVER SPEGEL.

SPEGEL, Kontinental stämplad silvermonterad toalettbordspegel, H. 55cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 532