SMINKBORD samt PALL, 1950-tal.

22029. SMINKBORD samt PALL, 1950-tal.

Sminkbord med tredelad spegel samt tre lådor. Längd 84, bredd ca 40, höjd 122 cm.
Pall klädd i grönt tyg.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall klädd i grönt tyg.

Mindre slitage.

Antal besök: 6 117