KOPPAR och KERAMIK, 1900-tal.

KOPPAR och KERAMIK, 1900-tal.
220279. KOPPAR och KERAMIK, 1900-tal.

Kannor, krukor, kaffegods mm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kannor, krukor, kaffegods mm.

Slitage, skador.

Antal besök: 517