'BUTLERS TRAY', soffbord, 1900-talets senare del.

220254. 'BUTLERS TRAY', soffbord, 1900-talets senare del.

Löstagbar träbricka/bordsskiva. Längd 120, bredd 80, höjd 55, uppfälld 77 cm.

Visst slitage, med smärre repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 735