SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut.

220242. SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut.

Stoppad rygg och sits, grön klädsel. Höjd 100, längd 170 cm, bredd 85 cm. 2 Emmafåtöljer med samma klädsel i annat utrop #220243.

Visst slitage, smärre repor och lagmärken, klädsel med enstaka lösa knappar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 919