PINNSTOLAR, 4 st, präglad sits, 1800-talets slut.

220230. PINNSTOLAR, 4 st, präglad sits, 1800-talets slut.

Sits i präglad plywood.

Visst slitage med smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sits i präglad plywood.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 898