BYRÅ, teakfaner, 6 lådor, 1900-talets senare del.

220217. BYRÅ, teakfaner, 6 lådor, 1900-talets senare del.

Höjd 105, längd 60, bredd 35 cm.

Fanerskador nedtill på sidorna, slitage, lådbottnar lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 645