BOKHYLLA, tre sektioner, 1950-tal.

22020. BOKHYLLA, tre sektioner, 1950-tal.

Teak och ek. Lös mittsektion samt hyllor ej monterade.
Total längd 310. bredd 40, höjd 180 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 2 227