Musterring International, 2-sits soffa, läder.

2201991. Musterring International, 2-sits soffa, läder.

Svart lackerad träram. Skinnigt svart läderfodral. HxShxBxD: 78x41x177x100 cm.

Tecken på slitage, delvis gnuggade, repor. Färg bleknat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 414