FRANCESC CAMPS RIBERA. Landskap.

2201986. FRANCESC CAMPS RIBERA. Landskap.

Signerad och daterad 1924
27 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1924
27 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 623