GITARR, Orkester, Höfner Archtop, modell 455, 1950-talet.
2201954. GITARR, Orkester, Höfner Archtop, modell 455, 1950-talet.
Med väska från tiden.
Mikrofonkit Royal tidigt 1960-tal (Ej Monterad och kan tas bort, och gitarren blir i original skick utan åverkan).
Väskans mått 110 x 16 x 45 cm.
Med väska från tiden.