GITARR, Orkester, Höfner Archtop, modell 455, 1950-talet.

2201954. GITARR, Orkester, Höfner Archtop, modell 455, 1950-talet.

Med väska från tiden.
Mikrofonkit Royal tidigt 1960-tal (Ej Monterad och kan tas bort, och gitarren blir i original skick utan åverkan).
Väskans mått 110 x 16 x 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med väska från tiden.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 198