MÄSSINGSDOSA, 1700-tal.

220191. MÄSSINGSDOSA, 1700-tal.

L 12 B 7 H 4 cm.

Ålderslitage. Lock med två mindre hål.
Personnummer inristat på insidan av dosan.

Gör en kostnadsfri värdering!

L 12 B 7 H 4 cm.

Antal besök: 1 726