FÅTÖLJ MED FOTPALL, "Pernilla", Bruno Mathsson design.

220135. FÅTÖLJ MED FOTPALL, "Pernilla", Bruno Mathsson design.

Flätad sadelgjord, ej tillhörande nackkudde.

Fläckar, lagad nackkudde, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 034