DAVID WILLIS (B.1932). YACHTER PÅ EN FLOD (6).

2201166. DAVID WILLIS (B.1932). YACHTER PÅ EN FLOD (6).

signerad, akvarell, 17.5cm x 25cm, monterad, oramad, Mike Peyton - ett par tecknade serier i begränsad upplaga, nos. 252/500 och 305/500, inramade, 22 x 27 cm totalt, Michael Whitehead - Slaget vid Trafalgar och HMS Victory, ett par signerade limiterad upplaga färgtryck, nr. 50/200 och 52/200, monterad, 40,5 x 50,5 cm, oramad, och ett färgat tryck av Beaulieu och den omgivande landsbygden, av Jonathan Warrender, monterad och inramad, 52 x 86cm (6)
Egendomen till en avliden egendom som säljs på order av exekutörer.

i allmänhet gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

i allmänhet gott skick.

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 853