AXEL KLEIMER. 1881-1945, olja på pannå, " Gråväder i Gent " signerad, daterad -39.

220114. AXEL KLEIMER. 1881-1945, olja på pannå, " Gråväder i Gent " signerad, daterad -39.

33 x 41 cm.

Axel Kleimer (1881–1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 41 cm.

Axel Kleimer (1881–1945)

Antal besök: 2 024