FIGURIN. Porslin. Pojke med kalvar. Chr. Thomsen. Royal Copenhagen. Denmark.

220100. FIGURIN. Porslin. Pojke med kalvar. Chr. Thomsen. Royal Copenhagen. Denmark.

Höjd 23 cm.
Märkt Royal Copenhagen Denmark., 1858. Första sortering.
Chr Th.

Bruksskick.
En mindre nagg på ena kalvens öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.
Chr Th.

Bruksskick.

Antal besök: 1 568