TAKLAMPA, 1900-talet första hälft.

220067. TAKLAMPA, 1900-talet första hälft.

Kupa i opalt glas, stomme i metall. Höjd 90, diameter 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 716