FIGURINER, 15 st, porslin, Änglar, Goebel, Hummel. 1900-talets senare del.

220066. FIGURINER, 15 st, porslin, Änglar, Goebel, Hummel. 1900-talets senare del.

Höjd 5 - 7,5 cm. Trähylla medföljer, mått 55 x 32 cm. 3 cm djup.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 623