Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BO BESKOW. Olja på duk, "Turkisk gata", signerad.
22006. BO BESKOW. Olja på duk, "Turkisk gata", signerad.
73 x 93 cm.
Något färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 93 cm.
Något färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
5 045