TAKLAMPA, Globen AB, 1900/2000-tal, total höjd ca. 58 cm.

220059. TAKLAMPA, Globen AB, 1900/2000-tal, total höjd ca. 58 cm.

Glas och metall.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas och metall.

Bruksslitage.

Antal besök: 773