BÄGARE/BORDSDEKORATION, silver, London, England samt Augsburg, Tysland, 1800-tal. Vikt ca 240 gram.

220034. BÄGARE/BORDSDEKORATION, silver, London, England samt Augsburg, Tysland, 1800-tal. Vikt ca 240 gram.

Förgylld. Krönt av hästhuvud. Driven dekor av blommor. Höjd 17 cm.

Hästhuvud tillsatt. Bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hästhuvud tillsatt. Bucklig.

Antal besök: 914