JOHAN STENKULA. Migration, pigment print, 92 x 63 cm.

2200349. JOHAN STENKULA. Migration, pigment print, 92 x 63 cm.

JOHAN STENKULA
Migration
Signerad och numrerad JS, AP
Pigment print, bildmått 92 x 63 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

JOHAN STENKULA
Migration
Signerad och numrerad JS, AP

Antal besök: 1 091