MATTA, röllakan, signerad RE.

MATTA, röllakan, signerad RE.
2200202. MATTA, röllakan, signerad RE.

Ca 240x170 cm.

Bruksslitage, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 240x170 cm.

Bruksslitage, mindre fläckar.

Antal besök: 2 080