BENT KROGH. Stol, "Nimbus", Danmark.

2200185. BENT KROGH. Stol, "Nimbus", Danmark.

Sitthöjd 44, rygghöjd ca 80 cm.

Bruksslitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 744