BYRÅ, 2 lådor, teak, 1950-60-tal.

219985. BYRÅ, 2 lådor, teak, 1950-60-tal.

Höjd 60 cm.
Längd 70 cm.
Djup 32 cm.

Bruksslitage.
Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.
Längd 70 cm.
Djup 32 cm.

Bruksslitage.
Repor och märken.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 212