HYLLA, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

219936. HYLLA, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 58, bredd 40, höjd ca 110 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 500